ODVLHČOVAČ NOVEEN DH350 S FUNKCIOU UV ČISTENIA
Kód: AGDOOVOSP0002Podrobný popis
ODVLHČOVAČ NOVEEN DH350 S FUNKCIOU UV ČISTENIA| Hmotnosť | 2 kg |
| Rozmery | 250 x 150 x 340 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba elektrickej energie | 70 W |
| Schopnosť čistenia vzduchu | Áno |
| Indikátor plnej nádrže | Áno |
| Farba | Biela |
| Odvlhčovacia kapacita (max) | 1,5 l/24h |
| Kapacita vodného zásobníka | 2,5 L |
| Otočné kolieska | Nie |
| Vstavaný displej | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Odpočet | Áno |
| UV lampa | Áno |
| Otvor na prenášanie | Áno |
| Automatické odmrazovanie | Áno |
| Odstraňuje baktérie a vírusy | Áno |
| Upozornenia | Be careful when moving and installing the dehumidifier to avoid damage., Avoid direct contact with refrigerant gas, it can be harmful to health., Do not disassemble or attempt to repair the appliance yourself. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Air dryers |
|---|---|
| EAN: | 5902221623158 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Rozmery: | 250 x 150 x 340 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba elektrickej energie: | 70 W |
| Schopnosť čistenia vzduchu: | Áno |
| Indikátor plnej nádrže: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Odvlhčovacia kapacita (max): | 1,5 l/24h |
| Kapacita vodného zásobníka: | 2,5 L |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Odpočet: | Áno |
| UV lampa: | Áno |
| Otvor na prenášanie: | Áno |
| Automatické odmrazovanie: | Áno |
| Odstraňuje baktérie a vírusy: | Áno |
| Upozornenia: | Be careful when moving and installing the dehumidifier to avoid damage., Avoid direct contact with refrigerant gas, it can be harmful to health., Do not disassemble or attempt to repair the appliance yourself. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
