Taurus DH1201 2,5 L 43 dB 210 W Šedá, Biela
Kód: AGDTAUOSP0004Podrobný popis
Taurus DH1201 2,5 L 43 dB 210 W Šedá, Biela| Hmotnosť | 9,5 kg |
| Výška | 440 mm |
| Hĺbka | 205 mm |
| Šírka | 270 mm |
| Spotreba elektrickej energie | 210 W |
| Indikátor plnej nádrže | Áno |
| Úroveň hluku | 43 dB |
| Počet rýchlostí | 2 |
| Integrovaný časovač | Áno |
| Farba | Biela, Šedá |
| Časovač (max) | 24 h |
| Otočné kolieska | Áno |
| Umývateľný filter | Áno |
| Určený pre priestory až do | 25 m² |
| Úchyty | Áno |
| Prietok vzduchu | 90 m³/h |
| Automatické odmrazovanie | Áno |
| Rozmrazovanie | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka | 2,5 L |
| Rýchlosť extrahovania | 0,5 l/h |
| Chladiace médium | R290 |
| Vlhkomer | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia | 10,5 kg |
| Hĺbka balenia | 250 mm |
| Výška balenia | 495 mm |
| Šírka balenia | 315 mm |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia | Be careful when moving and installing the dehumidifier to avoid damage., Do not disassemble or attempt to repair the appliance yourself., Avoid direct contact with refrigerant gas, it can be harmful to health. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Air dryers |
|---|---|
| EAN: | 8414234545138 |
| Hmotnosť: | 9,5 kg |
| Výška: | 440 mm |
| Hĺbka: | 205 mm |
| Šírka: | 270 mm |
| Spotreba elektrickej energie: | 210 W |
| Indikátor plnej nádrže: | Áno |
| Úroveň hluku: | 43 dB |
| Počet rýchlostí: | 2 |
| Integrovaný časovač: | Áno |
| Farba: | Biela, Šedá |
| Časovač (max): | 24 h |
| Otočné kolieska: | Áno |
| Umývateľný filter: | Áno |
| Určený pre priestory až do: | 25 m² |
| Úchyty: | Áno |
| Prietok vzduchu: | 90 m³/h |
| Automatické odmrazovanie: | Áno |
| Rozmrazovanie: | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka: | 2,5 L |
| Rýchlosť extrahovania: | 0,5 l/h |
| Chladiace médium: | R290 |
| Vlhkomer: | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 10,5 kg |
| Hĺbka balenia: | 250 mm |
| Výška balenia: | 495 mm |
| Šírka balenia: | 315 mm |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia: | Be careful when moving and installing the dehumidifier to avoid damage., Do not disassemble or attempt to repair the appliance yourself., Avoid direct contact with refrigerant gas, it can be harmful to health. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
