Zvlhčovač vzduchu Esperanza EHA005 2,6 l
Kód: AGDESPOCP0006Podrobný popis
Zvlhčovač vzduchu Esperanza EHA005 2,6 l| Hĺbka | 218 mm |
| Šírka | 218 mm |
| Výška | 252 mm |
| Príkon | 25 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| LED podsvietenie | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka | 2,6 L |
| Technológia naparovania | Para |
| Prevádzková doba | 8 h |
| Zvlhčovací výkon | 300 ml/h |
| Určený pre priestory až do | 40 m² |
| Upozornenia | Do not immerse the device in water., Ensure the unit is switched off before cleaning., The appliance should be used in accordance with the enclosed operating instructions. |
| Farba | Biela, Modrá |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Air purifiers and humidifiers |
|---|---|
| EAN: | 5901299954348 |
| Hĺbka: | 218 mm |
| Šírka: | 218 mm |
| Výška: | 252 mm |
| Príkon: | 25 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka: | 2,6 L |
| Technológia naparovania: | Para |
| Prevádzková doba: | 8 h |
| Zvlhčovací výkon: | 300 ml/h |
| Určený pre priestory až do: | 40 m² |
| Upozornenia: | Do not immerse the device in water., Ensure the unit is switched off before cleaning., The appliance should be used in accordance with the enclosed operating instructions. |
| Farba: | Biela, Modrá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
