Asrock TRX50 WS základná doska
Kód: PLGASRSAM0002Podrobný popis
Asrock TRX50 WS základná doska| Rodina čipovej sady základné dosky | AMD |
| Typ základnej dosky | EATX |
| Čip základnej dosky | AMD TRX50 |
| Komponent pre | PC |
| Hĺbka | 277 mm |
| Šírka | 305 mm |
| Podporované pätice procesorov | Socket sTR5 |
| Kompatibilné procesory | AMD Ryzen™ 7000 Series |
| Pätica procesora | Socket sTR5 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Podporované kapacity pamäťových modulov | 32GB, 24GB, 16GB, 48GB, 64GB, 96GB |
| Maximálna vnútorná pamäť | 1 TB |
| Podpora pamäťových kanálov | Štvorkanálový |
| Podporované typy pamäte | DDR5-SDRAM |
| Počet pamäťových slotov | 4 |
| Typ pamäťových slotov | DIMM |
| ECC | Áno |
| Wake-on-LAN ready | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | 10 - 35 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -40 - 70 °C |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x) | 3 |
| Počet M.2 (M) slotov | 2 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x) | 2 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Clear CMOS tlačidlo | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | Blazing M.2 (PCIe Gen5 x4), Hyper M.2 (PCIe Gen4 x4) |
| Výstup | Áno |
| Optický výstup SPDIF | Áno |
| Počet konektorov antény | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 (3.1 Gen 2x2) typu C | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Počet mikrofónnych vstupov | 1 |
| Konektor TPM | Áno |
| Počet COM konektorov | 1 |
| USB 2.0 konektory | 2 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin) | Áno |
| Počet SATA konektorov | 4 |
| Počet konektorov pre ventilátory | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD server motherboards |
|---|---|
| EAN: | 4710483944529 |
| Rodina čipovej sady základné dosky: | AMD |
| Typ základnej dosky: | EATX |
| Čip základnej dosky: | AMD TRX50 |
| Komponent pre: | PC |
| Hĺbka: | 277 mm |
| Šírka: | 305 mm |
| Podporované pätice procesorov: | Socket sTR5 |
| Kompatibilné procesory: | AMD Ryzen™ 7000 Series |
| Pätica procesora: | Socket sTR5 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Podporované kapacity pamäťových modulov: | 32GB, 24GB, 16GB, 48GB, 64GB, 96GB |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 1 TB |
| Podpora pamäťových kanálov: | Štvorkanálový |
| Podporované typy pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Počet pamäťových slotov: | 4 |
| Typ pamäťových slotov: | DIMM |
| ECC: | Áno |
| Wake-on-LAN ready: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | 10 - 35 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -40 - 70 °C |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 5.x): | 3 |
| Počet M.2 (M) slotov: | 2 |
| Počet slotov PCI Express x16 (Gen 4.x): | 2 |
| Typ BIOSu: | UEFI AMI |
| Clear CMOS tlačidlo: | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | Blazing M.2 (PCIe Gen5 x4), Hyper M.2 (PCIe Gen4 x4) |
| Výstup: | Áno |
| Optický výstup SPDIF: | Áno |
| Počet konektorov antény: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 2 |
| Počet portov USB 3.2 Gen 2x2 (3.1 Gen 2x2) typu C: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Počet mikrofónnych vstupov: | 1 |
| Konektor TPM: | Áno |
| Počet COM konektorov: | 1 |
| USB 2.0 konektory: | 2 |
| Konektor ATX zdroja (24-pin): | Áno |
| Počet SATA konektorov: | 4 |
| Počet konektorov pre ventilátory: | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
