Multináradie Makita DTM51Z 20000 otáčok za minútu čierna, tyrkysová
Kód: NAKMAKSKA0009Podrobný popis
Multináradie Makita DTM51Z 20000 otáčok za minútu čierna, tyrkysová| Balenie batérií | Nie |
| Prenášanie puzdro | Nie |
| Popis bloku | Podmienky predĺženej záruky pre súkromných používateľov a spoločnosti https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Výška | 122 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Šírka | 324 mm |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Nabíjačka | Nie |
| Vstupné striedavé napätie | 18 V |
| Napájací zdroj | Batéria |
| Farba | Tyrkysová, Čierna |
| Ochrana preťaženia | Áno |
| Uhol výkyvu | 1,6° |
| Nastaviteľná rýchlosť | Áno |
| Otáčky (max.) | 20000 ot/min |
| Mäkká rukoväť | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Upozornenia | Avoid contact with water and moisture., The product contains batteries that may be harmful to the environment if disposed of incorrectly., Wearing appropriate personal protective equipment such as gloves and safety glasses. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Angle grinders |
|---|---|
| EAN: | 088381667418 |
| Balenie batérií: | Nie |
| Prenášanie puzdro: | Nie |
| Popis bloku: | Podmienky predĺženej záruky pre súkromných používateľov a spoločnosti https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Výška: | 122 mm |
| Hĺbka: | 80 mm |
| Šírka: | 324 mm |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Nabíjačka: | Nie |
| Vstupné striedavé napätie: | 18 V |
| Napájací zdroj: | Batéria |
| Farba: | Tyrkysová, Čierna |
| Ochrana preťaženia: | Áno |
| Uhol výkyvu: | 1,6° |
| Nastaviteľná rýchlosť: | Áno |
| Otáčky (max.): | 20000 ot/min |
| Mäkká rukoväť: | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid contact with water and moisture., The product contains batteries that may be harmful to the environment if disposed of incorrectly., Wearing appropriate personal protective equipment such as gloves and safety glasses. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
