Antidekubitná podložka s rúnom
Kód: SYPPDSOPP0001Podrobný popis
Antidekubitná podložka s rúnom| Farba | Biela |
| Materiál | Polyester |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Šírka | 700 mm |
| Hĺbka | 1400 mm |
| Výška | 24 mm |
| Upozornenia | Avoid use near sources of fire., Check the condition of the pad/disc regularly to prevent damage., Regular cleaning according to the manufacturer's instructions is recommended. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Anti-decubitus protectors and pads |
|---|---|
| EAN: | 4250629310479 |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | Polyester |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Šírka: | 700 mm |
| Hĺbka: | 1400 mm |
| Výška: | 24 mm |
| Upozornenia: | Avoid use near sources of fire., Check the condition of the pad/disc regularly to prevent damage., Regular cleaning according to the manufacturer's instructions is recommended. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
