DeWALT DCS378N-XJ pílový pás 1 kusov
Kód: NAKDEWPTS0002Podrobný popis
DeWALT DCS378N-XJ pílový pás 1 kusov| Balenie batérií | Nie |
| Prenášanie puzdro | Nie |
| Nabíjačka batérie v balení | Nie |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Výška | 280 mm |
| Napätie batérie | 18 V |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Upozornenia | Do not dispose of used batteries or appliances in the normal waste bin; hand them in at a specialist waste collection point., Avoid contact with battery fluids, which can be irritating to the skin., Store away from sources of heat and open flame. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Band saws |
|---|---|
| EAN: | 5035048798683 |
| Balenie batérií: | Nie |
| Prenášanie puzdro: | Nie |
| Nabíjačka batérie v balení: | Nie |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Výška: | 280 mm |
| Napätie batérie: | 18 V |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Upozornenia: | Do not dispose of used batteries or appliances in the normal waste bin; hand them in at a specialist waste collection point., Avoid contact with battery fluids, which can be irritating to the skin., Store away from sources of heat and open flame. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
