Nízka stolička do vane - opierka na nohy do vane
Kód: LITREHTKO0002Podrobný popis
Nízka stolička do vane - opierka na nohy do vane| Šírka sedadla | 41 cm |
| Maximálna výška | 26,5 cm |
| Hmotnosť | 1,3 kg |
| Výška sedadla (min) | 20,5 cm |
| Hĺbka sedadla | 22 cm |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Maximálna hmotnosť užívateľa | 120 kg |
| Farba | Svetlo šedá, Biela |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bath stools |
|---|---|
| EAN: | 5903940702544 |
| Šírka sedadla: | 41 cm |
| Maximálna výška: | 26,5 cm |
| Hmotnosť: | 1,3 kg |
| Výška sedadla (min): | 20,5 cm |
| Hĺbka sedadla: | 22 cm |
| Materiál: | Hliník, Plast |
| Maximálna hmotnosť užívateľa: | 120 kg |
| Farba: | Svetlo šedá, Biela |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
