Sprchová stolička s operadlom ACTIONMED
Kód: LITAIVTKO0001Podrobný popis
Sprchová stolička s operadlom ACTIONMED| Hmotnosť | 3 kg |
| Maximálna výška | 80 cm |
| Vnútorná šírka sedadla | 37 cm |
| Výška sedadla (max) | 45 cm |
| Šírka sedadla | 48 cm |
| Výška sedadla (min) | 35 cm |
| Farba | Biela, Strieborná |
| Operadlo | Áno |
| Nastaviteľná výška | Áno |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Počet nôh | 4 noha/nohy |
| Maximálna hmotnosť užívateľa | 120 kg |
| Upozornenia | Make sure the chair is stable before use., Regularly check the condition of the chair for damage and wear. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bath stools |
|---|---|
| EAN: | 5901443002369 |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Maximálna výška: | 80 cm |
| Vnútorná šírka sedadla: | 37 cm |
| Výška sedadla (max): | 45 cm |
| Šírka sedadla: | 48 cm |
| Výška sedadla (min): | 35 cm |
| Farba: | Biela, Strieborná |
| Operadlo: | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Počet nôh: | 4 noha/nohy |
| Maximálna hmotnosť užívateľa: | 120 kg |
| Upozornenia: | Make sure the chair is stable before use., Regularly check the condition of the chair for damage and wear. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
