Bathroom cabinet Pola DD - White
Kód: MLATOHREG0008Podrobný popis
Bathroom cabinet Pola DD - White| Nastavte obsah | Návod na montáž x 1, Skrinka do kúpeľne x1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Farba rámčeka | Biela |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Počet políc | 4 police/políc |
| Ďalšie informácie | Nábytok na vlastnú montáž, Hladké strany bez zátok alebo viditeľných otvorov, Povrch nábytku vyčistite mäkkou handričkou. Nepoužívajte drsné chemikálie, Okraje - s povrchovou úpravou z plastu ABS (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou) |
| Počet dverí | 2 dvere/dverí |
| Podporované umiestnenie | Voľne stojace |
| Farba rukoväte | Strieborná |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Šírka | 640 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Rozmery jednej dutiny | 60,8 x 90,5 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bathroom furniture |
|---|---|
| EAN: | 5902838469804 |
| Nastavte obsah: | Návod na montáž x 1, Skrinka do kúpeľne x1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Počet políc: | 4 police/políc |
| Ďalšie informácie: | Nábytok na vlastnú montáž, Hladké strany bez zátok alebo viditeľných otvorov, Povrch nábytku vyčistite mäkkou handričkou. Nepoužívajte drsné chemikálie, Okraje - s povrchovou úpravou z plastu ABS (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou) |
| Počet dverí: | 2 dvere/dverí |
| Podporované umiestnenie: | Voľne stojace |
| Farba rukoväte: | Strieborná |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Šírka: | 640 mm |
| Hĺbka: | 300 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Rozmery jednej dutiny: | 60,8 x 90,5 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
