POLA NP ANTRACIT/ARTISAN SKRÍŇ NA PRÁČKU
Kód: MLATOHREG0024Podrobný popis
POLA NP ANTRACIT/ARTISAN SKRÍŇ NA PRÁČKU| Nastavte obsah | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1 |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Farba police | Remeselnícky dub |
| Materiál povrchu | laminát |
| Počet dverí | 0 dvere/dverí |
| Počet políc | 1 police/políc |
| Farba rámčeka | Antracit |
| Kolekcia | POLA |
| Ďalšie informácie | Hladké strany bez zátok alebo viditeľných otvorov, Povrch nábytku vyčistite mäkkou handričkou. Nepoužívajte drsné chemikálie, Nábytok na vlastnú montáž |
| Podporované umiestnenie | Voľne stojace |
| Vyrobené v krajine | Poľsko |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Výška | 975 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Šírka | 640 mm |
| Typ balenia | Lepenka |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Upozornenia | Regularly check the stability and joints of the racks to ensure safety., Make sure the racks are correctly mounted to avoid the risk of tipping over., Do not overload the shelves of the racks to prevent damage and accidents. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bathroom furniture |
|---|---|
| EAN: | 5904507205317 |
| Nastavte obsah: | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1 |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Farba police: | Remeselnícky dub |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Počet dverí: | 0 dvere/dverí |
| Počet políc: | 1 police/políc |
| Farba rámčeka: | Antracit |
| Kolekcia: | POLA |
| Ďalšie informácie: | Hladké strany bez zátok alebo viditeľných otvorov, Povrch nábytku vyčistite mäkkou handričkou. Nepoužívajte drsné chemikálie, Nábytok na vlastnú montáž |
| Podporované umiestnenie: | Voľne stojace |
| Vyrobené v krajine: | Poľsko |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Výška: | 975 mm |
| Hĺbka: | 500 mm |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Šírka: | 640 mm |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Upozornenia: | Regularly check the stability and joints of the racks to ensure safety., Make sure the racks are correctly mounted to avoid the risk of tipping over., Do not overload the shelves of the racks to prevent damage and accidents. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
