POLA NP ARTISAN SKRÍŇ NA PRÁČKU
Kód: MLATOHREG0021Podrobný popis
POLA NP ARTISAN SKRÍŇ NA PRÁČKU| Nastavte obsah | Návod na montáž x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Ďalšie informácie | Hladké strany bez zátok alebo viditeľných otvorov, Povrch nábytku vyčistite mäkkou handričkou. Nepoužívajte drsné chemikálie, Nábytok na vlastnú montáž |
| Materiál povrchu | laminát |
| Počet dverí | 0 dvere/dverí |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Farba police | Remeselnícky dub |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Podporované umiestnenie | Voľne stojace |
| Farba rámčeka | Remeselné dubové drevo |
| Kolekcia | POLA |
| Vyrobené v krajine | Poľsko |
| Počet políc | 1 police/políc |
| Hĺbka | 500 mm |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Výška | 975 mm |
| Šírka | 640 mm |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Typ balenia | Lepenka |
| Upozornenia | Regularly check the stability and joints of the racks to ensure safety., Make sure the racks are correctly mounted to avoid the risk of tipping over., Do not overload the shelves of the racks to prevent damage and accidents. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bathroom furniture |
|---|---|
| EAN: | 5904507204303 |
| Nastavte obsah: | Návod na montáž x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Ďalšie informácie: | Hladké strany bez zátok alebo viditeľných otvorov, Povrch nábytku vyčistite mäkkou handričkou. Nepoužívajte drsné chemikálie, Nábytok na vlastnú montáž |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Počet dverí: | 0 dvere/dverí |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Farba police: | Remeselnícky dub |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Podporované umiestnenie: | Voľne stojace |
| Farba rámčeka: | Remeselné dubové drevo |
| Kolekcia: | POLA |
| Vyrobené v krajine: | Poľsko |
| Počet políc: | 1 police/políc |
| Hĺbka: | 500 mm |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Výška: | 975 mm |
| Šírka: | 640 mm |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Upozornenia: | Regularly check the stability and joints of the racks to ensure safety., Make sure the racks are correctly mounted to avoid the risk of tipping over., Do not overload the shelves of the racks to prevent damage and accidents. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
