POLA TWIN WHITE PRÁČKA A SUŠIČKA
Kód: MLATOHREG0025Podrobný popis
POLA TWIN WHITE PRÁČKA A SUŠIČKA| Nastavte obsah | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1 |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Ďalšie informácie | Povrch nábytku vyčistite mäkkou handričkou. Nepoužívajte drsné chemikálie, Nábytok na vlastnú montáž |
| Kolekcia | POLA |
| Počet dverí | 0 dvere/dverí |
| Počet políc | 1 police/políc |
| Materiál povrchu | laminát |
| Podporované umiestnenie | Voľne stojace |
| Vyrobené v krajine | Poľsko |
| Farba rámčeka | Biela |
| Farba police | Biela |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Hĺbka | 640 mm |
| Šírka vybrania | 608 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Šírka | 640 mm |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Typ balenia | Lepenka |
| Upozornenia | Regularly check the stability and joints of the racks to ensure safety., Make sure the racks are correctly mounted to avoid the risk of tipping over., Do not overload the shelves of the racks to prevent damage and accidents. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bathroom furniture |
|---|---|
| EAN: | 5900354140764 |
| Nastavte obsah: | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1 |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Ďalšie informácie: | Povrch nábytku vyčistite mäkkou handričkou. Nepoužívajte drsné chemikálie, Nábytok na vlastnú montáž |
| Kolekcia: | POLA |
| Počet dverí: | 0 dvere/dverí |
| Počet políc: | 1 police/políc |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Podporované umiestnenie: | Voľne stojace |
| Vyrobené v krajine: | Poľsko |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Farba police: | Biela |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Hĺbka: | 640 mm |
| Šírka vybrania: | 608 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Šírka: | 640 mm |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Upozornenia: | Regularly check the stability and joints of the racks to ensure safety., Make sure the racks are correctly mounted to avoid the risk of tipping over., Do not overload the shelves of the racks to prevent damage and accidents. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
