SKRÍŇ NA PRÁČKU POLA MULTI BIELA
Kód: MLATOHREG0026Podrobný popis
SKRÍŇ NA PRÁČKU POLA MULTI BIELA| Nastavte obsah | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1 |
| Ďalšie informácie | Nábytok na vlastnú montáž, Povrch nábytku vyčistite mäkkou handričkou. Nepoužívajte drsné chemikálie |
| Kolekcia | POLA |
| Farba rámčeka | Biela |
| Materiál povrchu | laminát |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Počet dverí | 2 dvere/dverí |
| Podporované umiestnenie | Voľne stojace |
| Farba police | Biela |
| Počet políc | 2 police/políc |
| Vyrobené v krajine | Poľsko |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Šírka | 640 mm |
| Výška vybrania | 884 mm |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Šírka vybrania | 608 mm |
| Hĺbka | 640 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Typ balenia | Lepenka |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Upozornenia | Regularly check the stability and joints of the racks to ensure safety., Make sure the racks are correctly mounted to avoid the risk of tipping over., Do not overload the shelves of the racks to prevent damage and accidents. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bathroom furniture |
|---|---|
| EAN: | 5900354140757 |
| Nastavte obsah: | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1 |
| Ďalšie informácie: | Nábytok na vlastnú montáž, Povrch nábytku vyčistite mäkkou handričkou. Nepoužívajte drsné chemikálie |
| Kolekcia: | POLA |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Počet dverí: | 2 dvere/dverí |
| Podporované umiestnenie: | Voľne stojace |
| Farba police: | Biela |
| Počet políc: | 2 police/políc |
| Vyrobené v krajine: | Poľsko |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Šírka: | 640 mm |
| Výška vybrania: | 884 mm |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Šírka vybrania: | 608 mm |
| Hĺbka: | 640 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Upozornenia: | Regularly check the stability and joints of the racks to ensure safety., Make sure the racks are correctly mounted to avoid the risk of tipping over., Do not overload the shelves of the racks to prevent damage and accidents. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
