SKRÍŇ NA PRÁČKU POLA NP SONOM
Kód: MLATOHREG0023Podrobný popis
SKRÍŇ NA PRÁČKU POLA NP SONOM| Nastavte obsah | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1 |
| Počet dverí | 0 dvere/dverí |
| Ďalšie informácie | Hladké strany bez zátok alebo viditeľných otvorov, Povrch nábytku vyčistite mäkkou handričkou. Nepoužívajte drsné chemikálie, Nábytok na vlastnú montáž |
| Počet políc | 1 police/políc |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu | laminát |
| Podporované umiestnenie | Voľne stojace |
| Kolekcia | POLA |
| Farba rámčeka | Dub sonoma |
| Vyrobené v krajine | Poľsko |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Hĺbka | 500 mm |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Šírka | 640 mm |
| Výška | 975 mm |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Typ balenia | Kartón |
| Upozornenia | Regularly check the stability and joints of the racks to ensure safety., Make sure the racks are correctly mounted to avoid the risk of tipping over., Do not overload the shelves of the racks to prevent damage and accidents. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bathroom furniture |
|---|---|
| EAN: | 5904507204327 |
| Nastavte obsah: | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1 |
| Počet dverí: | 0 dvere/dverí |
| Ďalšie informácie: | Hladké strany bez zátok alebo viditeľných otvorov, Povrch nábytku vyčistite mäkkou handričkou. Nepoužívajte drsné chemikálie, Nábytok na vlastnú montáž |
| Počet políc: | 1 police/políc |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Podporované umiestnenie: | Voľne stojace |
| Kolekcia: | POLA |
| Farba rámčeka: | Dub sonoma |
| Vyrobené v krajine: | Poľsko |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Hĺbka: | 500 mm |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Šírka: | 640 mm |
| Výška: | 975 mm |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Typ balenia: | Kartón |
| Upozornenia: | Regularly check the stability and joints of the racks to ensure safety., Make sure the racks are correctly mounted to avoid the risk of tipping over., Do not overload the shelves of the racks to prevent damage and accidents. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
