Kúpeľňová váha ADLER AD 8177
Kód: AGDADLWAL0083Podrobný popis
Kúpeľňová váha ADLER AD 8177| Automatické vypnutie | Nie |
| Funkcia pamäte | Nie |
| Meranie indexu telesnej hmotnosti | Nie |
| Materiál | Technopolymeru |
| Presnosť | 1 kg |
| Maximálna váha (kapacita) | 150 kg |
| Farba | Biela, Čierna |
| Upozornenia | Do not place on unstable surfaces., Store away from water., Make sure the scale is placed on a flat and hard surface. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bathroom scales |
|---|---|
| EAN: | 5903887806886 |
| Automatické vypnutie: | Nie |
| Funkcia pamäte: | Nie |
| Meranie indexu telesnej hmotnosti: | Nie |
| Materiál: | Technopolymeru |
| Presnosť: | 1 kg |
| Maximálna váha (kapacita): | 150 kg |
| Farba: | Biela, Čierna |
| Upozornenia: | Do not place on unstable surfaces., Store away from water., Make sure the scale is placed on a flat and hard surface. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
