Vaničková lavica s madlom ACTIONMED
Kód: LITAIVSWA0003Podrobný popis
Vaničková lavica s madlom ACTIONMED| Typ produktu | Lavička do vane |
| Odolné proti vlhkosti | Áno |
| Farba | Biela, Modrá |
| Vešiak na palice | Áno |
| Dĺžka | 75,5 cm |
| Nastavenie upevňovacích prvkov | 38-59 cm |
| Šírka | 34,5 cm |
| Hmotnosť | 1,25 kg |
| Upozornenia | Make sure the bench is correctly installed before use., Avoid slipping on wet bench surfaces - always use caution., Do not use on a damaged or unstable bath. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bathtub seats |
|---|---|
| EAN: | 5901443003052 |
| Typ produktu: | Lavička do vane |
| Odolné proti vlhkosti: | Áno |
| Farba: | Biela, Modrá |
| Vešiak na palice: | Áno |
| Dĺžka: | 75,5 cm |
| Nastavenie upevňovacích prvkov: | 38-59 cm |
| Šírka: | 34,5 cm |
| Hmotnosť: | 1,25 kg |
| Upozornenia: | Make sure the bench is correctly installed before use., Avoid slipping on wet bench surfaces - always use caution., Do not use on a damaged or unstable bath. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
