Vaničková lavica s operadlom ACTIONMED
Kód: LITAIVSWA0001Podrobný popis
Vaničková lavica s operadlom ACTIONMED| Vešiak na palice | Áno |
| Nastaviteľná výška | Áno |
| Farba | Strieborná, Biela |
| Maximálna hmotnosť nákladu | 120 kg |
| Operadlo | Áno |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Hĺbka sedadla | 42 cm |
| Nastavenie výšky sedadla | 51-68 cm |
| Rozstup nôh | 82 x 49 cm |
| Nastavenie výšky | 84-103 cm |
| Upozornenia | Avoid slipping on wet bench surfaces - always use caution., Make sure the bench is correctly installed before use., Do not use on a damaged or unstable bath. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bathtub seats |
|---|---|
| EAN: | 5901443003038 |
| Vešiak na palice: | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Farba: | Strieborná, Biela |
| Maximálna hmotnosť nákladu: | 120 kg |
| Operadlo: | Áno |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Hĺbka sedadla: | 42 cm |
| Nastavenie výšky sedadla: | 51-68 cm |
| Rozstup nôh: | 82 x 49 cm |
| Nastavenie výšky: | 84-103 cm |
| Upozornenia: | Avoid slipping on wet bench surfaces - always use caution., Make sure the bench is correctly installed before use., Do not use on a damaged or unstable bath. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
