Zapustená lavica do vane - nastaviteľná
Kód: LITMDHSWA0001Podrobný popis
Zapustená lavica do vane - nastaviteľná| Maximálna šírka | 70 cm |
| Materiál | Technopolymeru, Hliník |
| Nastaviteľná šírka | Áno |
| Nastaviteľná výška | Nie |
| Maximálna hmotnosť užívateľa | 100 kg |
| Skladacie | Nie |
| Farba | Svetlo šedá, Biela |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bathtub seats |
|---|---|
| EAN: | 5901095209123 |
| Maximálna šírka: | 70 cm |
| Materiál: | Technopolymeru, Hliník |
| Nastaviteľná šírka: | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Nie |
| Maximálna hmotnosť užívateľa: | 100 kg |
| Skladacie: | Nie |
| Farba: | Svetlo šedá, Biela |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
