Alkalická batéria 6LR61 9V (R9*) everActive Pro
Kód: BALEAVBAT0036Podrobný popis
Alkalická batéria 6LR61 9V (R9*) everActive Pro| Hĺbka | 16 mm |
| Výška | 48,5 mm |
| Šírka | 26,4 mm |
| Napätie batérie | 9 V |
| Kapacita batérie | 650 mAh |
| Počet batérií v cene | 1 kusov |
| Typ batérie | 9V, Batéria na jedno použitie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| EAN: | 5902020523659 |
| Hĺbka: | 16 mm |
| Výška: | 48,5 mm |
| Šírka: | 26,4 mm |
| Napätie batérie: | 9 V |
| Kapacita batérie: | 650 mAh |
| Počet batérií v cene: | 1 kusov |
| Typ batérie: | 9V, Batéria na jedno použitie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
