Alkalická batéria Varta Superlife AAA na jedno použitie
Kód: BALVATBAT0029Podrobný popis
Alkalická batéria Varta Superlife AAA na jedno použitie| Priemer | 1,05 cm |
| Hmotnosť | 9 g |
| Výška | 44,5 mm |
| Typ batérie | Alkalický, Batéria na jedno použitie |
| Farba | Viacfarebný |
| Veľkosť batérie | AAA |
| Počet batérií v cene | 4 kusov |
| Napätie batérie | 1,5 V |
| Typ balenia | Blistr |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| EAN: | 4008496676187 |
| Priemer: | 1,05 cm |
| Hmotnosť: | 9 g |
| Výška: | 44,5 mm |
| Typ batérie: | Alkalický, Batéria na jedno použitie |
| Farba: | Viacfarebný |
| Veľkosť batérie: | AAA |
| Počet batérií v cene: | 4 kusov |
| Napätie batérie: | 1,5 V |
| Typ balenia: | Blistr |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
