Energizer Priemyselná jednorazová batéria AA LR6 Alkaline 1,5 V 10 ks
Kód: BALENRBAT0057Podrobný popis
Energizer Priemyselná jednorazová batéria AA LR6 Alkaline 1,5 V 10 ks| Výška | 50,5 mm |
| Priemer | 1,45 cm |
| Napätie batérie | 1,5 V |
| Typ batérie | Alkalický, Batéria na jedno použitie |
| Počet batérií v cene | 10 kusov |
| Veľkosť batérie | AA |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| EAN: | 7638900361056 |
| Výška: | 50,5 mm |
| Priemer: | 1,45 cm |
| Napätie batérie: | 1,5 V |
| Typ batérie: | Alkalický, Batéria na jedno použitie |
| Počet batérií v cene: | 10 kusov |
| Veľkosť batérie: | AA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
