Jednorazová lítiová batéria Kodak CR2032
Kód: BALKODBAT0009Podrobný popis
Jednorazová lítiová batéria Kodak CR2032| Hmotnosť | 3 g |
| Priemer | 2 cm |
| Výška | 3,2 mm |
| Kapacita batérie | 210 mAh |
| Napätie batérie | 3 V |
| Typ batérie | Lítium, Batéria na jedno použitie |
| Počet batérií v cene | 2 kusov |
| Farba | Kovová |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -20 - 50 °C |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| EAN: | 887930417685 |
| Hmotnosť: | 3 g |
| Priemer: | 2 cm |
| Výška: | 3,2 mm |
| Kapacita batérie: | 210 mAh |
| Napätie batérie: | 3 V |
| Typ batérie: | Lítium, Batéria na jedno použitie |
| Počet batérií v cene: | 2 kusov |
| Farba: | Kovová |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -20 - 50 °C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
