Špeciálna batéria MAXELL CR2025, 5 ks
Kód: BALMALBAT0002Podrobný popis
Špeciálna batéria MAXELL CR2025, 5 ks| Hĺbka | 90 mm |
| Výška | 44 mm |
| Hmotnosť | 4,9 g |
| Typ batérie | Lítium, Batéria na jedno použitie |
| Napätie batérie | 3 V |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť batérie | CR2025 |
| Formát batérie | Gombík |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| EAN: | 4902580131265 |
| Hĺbka: | 90 mm |
| Výška: | 44 mm |
| Hmotnosť: | 4,9 g |
| Typ batérie: | Lítium, Batéria na jedno použitie |
| Napätie batérie: | 3 V |
| Farba: | Strieborná |
| Veľkosť batérie: | CR2025 |
| Formát batérie: | Gombík |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
