Varta 06032 Batéria na jedno použitie CR2032 Lítium
Kód: BALVATBAT0034Podrobný popis
Varta 06032 Batéria na jedno použitie CR2032 Lítium| Hmotnosť | 3 g |
| Priemer | 2 cm |
| Výška | 3,2 mm |
| Počet batérií v cene | 2 kusov |
| Kapacita batérie | 230 mAh |
| Typ batérie | Batéria na jedno použitie, Lítium |
| Farba | Kovová |
| Napätie batérie | 3 V |
| Veľkosť batérie | CR2032 |
| Hĺbka balenia | 4,5 mm |
| Výška balenia | 120 mm |
| Typ balenia | Blistr |
| Hmotnosť vrátane balenia | 10 g |
| Šírka balenia | 80 mm |
| Tvar | Kolo |
| Formát batérie | Gombík |
| Upozornenia | Do not throw into fire - there is a risk of explosion., Batteries should be disposed of at specially designated collection points., Do not swallow batteries - risk of serious health damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| EAN: | 4008496746460 |
| Hmotnosť: | 3 g |
| Priemer: | 2 cm |
| Výška: | 3,2 mm |
| Počet batérií v cene: | 2 kusov |
| Kapacita batérie: | 230 mAh |
| Typ batérie: | Batéria na jedno použitie, Lítium |
| Farba: | Kovová |
| Napätie batérie: | 3 V |
| Veľkosť batérie: | CR2032 |
| Hĺbka balenia: | 4,5 mm |
| Výška balenia: | 120 mm |
| Typ balenia: | Blistr |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 10 g |
| Šírka balenia: | 80 mm |
| Tvar: | Kolo |
| Formát batérie: | Gombík |
| Upozornenia: | Do not throw into fire - there is a risk of explosion., Batteries should be disposed of at specially designated collection points., Do not swallow batteries - risk of serious health damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
