Varta 4106 Batéria na jedno použitie AA Alkalický
Kód: BALVATBAT0047Podrobný popis
Varta 4106 Batéria na jedno použitie AA Alkalický| Hmotnosť | 23 g |
| Priemer | 1,45 cm |
| Výška | 50,5 mm |
| Typ batérie | Alkalický, Batéria na jedno použitie |
| Napätie batérie | 1,5 V |
| Veľkosť batérie | AA |
| Farba | Modrá, Žltá |
| Počet batérií v cene | 8 kusov |
| Hmotnosť vrátane balenia | 188 g |
| Výška balenia | 50 mm |
| Hĺbka balenia | 10 mm |
| Šírka balenia | 100 mm |
| Formát batérie | Cylindrický |
| Veľkosť obalu (š × h × v) | 64 x 15 x 155 mm |
| Upozornenia | Batteries should be disposed of at specially designated collection points., Do not throw into fire - there is a risk of explosion., Do not swallow batteries - risk of serious health damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| EAN: | 4008496681129 |
| Hmotnosť: | 23 g |
| Priemer: | 1,45 cm |
| Výška: | 50,5 mm |
| Typ batérie: | Alkalický, Batéria na jedno použitie |
| Napätie batérie: | 1,5 V |
| Veľkosť batérie: | AA |
| Farba: | Modrá, Žltá |
| Počet batérií v cene: | 8 kusov |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 188 g |
| Výška balenia: | 50 mm |
| Hĺbka balenia: | 10 mm |
| Šírka balenia: | 100 mm |
| Formát batérie: | Cylindrický |
| Veľkosť obalu (š × h × v): | 64 x 15 x 155 mm |
| Upozornenia: | Batteries should be disposed of at specially designated collection points., Do not throw into fire - there is a risk of explosion., Do not swallow batteries - risk of serious health damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
