Varta SUPERLIFE Batéria na jedno použitie AA Zinkovo-uhlíkový
Kód: BALVATBAT0018Podrobný popis
Varta SUPERLIFE Batéria na jedno použitie AA Zinkovo-uhlíkový| Výška | 50,5 mm |
| Hmotnosť | 16,7 g |
| Priemer | 1,45 cm |
| Farba | Žltá, Šedá |
| Veľkosť batérie | AA |
| Počet batérií v cene | 4 kusov |
| Typ batérie | Batéria na jedno použitie, Zinkovo-uhlíkový |
| Napätie batérie | 1,5 V |
| Typ balenia | Blistr |
| Upozornenia | Do not swallow batteries - risk of serious health damage., Batteries should be disposed of at specially designated collection points., Do not throw into fire - there is a risk of explosion. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| EAN: | 4008496556267 |
| Výška: | 50,5 mm |
| Hmotnosť: | 16,7 g |
| Priemer: | 1,45 cm |
| Farba: | Žltá, Šedá |
| Veľkosť batérie: | AA |
| Počet batérií v cene: | 4 kusov |
| Typ batérie: | Batéria na jedno použitie, Zinkovo-uhlíkový |
| Napätie batérie: | 1,5 V |
| Typ balenia: | Blistr |
| Upozornenia: | Do not swallow batteries - risk of serious health damage., Batteries should be disposed of at specially designated collection points., Do not throw into fire - there is a risk of explosion. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
