DeWalt DCB1104P2-QW Súprava nabíjačka DCB1104 + 2 akumulátory DCB184 18 V 5 Ah
Kód: ADEDEWLAA0001Podrobný popis
DeWalt DCB1104P2-QW Súprava nabíjačka DCB1104 + 2 akumulátory DCB184 18 V 5 Ah| Typ zdroja | Vytváranie sietí |
| Kompatibilné nabíjačky | Akumulátor |
| Obsahuje napájací adaptér | Áno |
| Počet batérií | 2 |
| Napätie akumulátorov | 18 V |
| Nabíjací prúd | 4 A |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie | 5,0 Ah |
| Farba | Žltá, Čierna |
| Upozornenia | Avoid contact with eyes and skin. In case of contact, rinse thoroughly with water., Store away from sources of heat and open flame., Do not dispose of in normal waste. Take used product to a suitable disposal facility. |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Horľavé, GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Battery chargers |
|---|---|
| EAN: | 5035048790045 |
| Typ zdroja: | Vytváranie sietí |
| Kompatibilné nabíjačky: | Akumulátor |
| Obsahuje napájací adaptér: | Áno |
| Počet batérií: | 2 |
| Napätie akumulátorov: | 18 V |
| Nabíjací prúd: | 4 A |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie: | 5,0 Ah |
| Farba: | Žltá, Čierna |
| Upozornenia: | Avoid contact with eyes and skin. In case of contact, rinse thoroughly with water., Store away from sources of heat and open flame., Do not dispose of in normal waste. Take used product to a suitable disposal facility. |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Horľavé, GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
