Nočný stolík
Kód: SYPMLXSTL0001Podrobný popis
Nočný stolík| Farba | Biela, Čierna, Drevo |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Kolesá so zablokovaním | Áno |
| Počet koliečok | 4 koleso/kolesá |
| Tvar dosky stola | Obdĺžnikový tvar |
| Výška (min) | 61 cm |
| Hĺbka | 410 mm |
| Výška (max) | 87 cm |
| Šírka | 540 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bed tables and trays |
|---|---|
| EAN: | 5740001403220 |
| Farba: | Biela, Čierna, Drevo |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Kolesá so zablokovaním: | Áno |
| Počet koliečok: | 4 koleso/kolesá |
| Tvar dosky stola: | Obdĺžnikový tvar |
| Výška (min): | 61 cm |
| Hĺbka: | 410 mm |
| Výška (max): | 87 cm |
| Šírka: | 540 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
