Nočná skrinka NORD 2 ks. 40x38x45 cm dub wotan/antracit
Kód: SZNCMMPME0010Podrobný popis
Nočná skrinka NORD 2 ks. 40x38x45 cm dub wotan/antracit| Nastavte obsah | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Nočný stolík x 2, Návod na montáž x 1 |
| Materiál nožičiek | Plastové |
| Predný materiál | Drevotrieskové dosky |
| Kolekcia | NORD |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Ďalšie informácie | Nábytok na vlastnú montáž, Fronty bez rukoväte |
| Vrchný náter | Dub wotan |
| Model | Nočný stolík |
| Osvetlenie | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Materiál dverí | Drevotrieskové dosky |
| Predmontované | Nie |
| Počet zásuviek | 1 zásuvka/zásuviek |
| Typ úchytu | PUSH TO OPEN (Häfele) |
| Typ povrchu | Hladký |
| Farba nohy | Čierna |
| Štýl | Moderné |
| Systém otvárania dvierok | Vyťahovací |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Matný |
| Úchyty | Nie |
| Zásuvky | Áno |
| Farba rámčeka | Dub wotan |
| Farba | Antracit, Dub |
| Materiál | Drevotrieskové dosky |
| Hĺbka | 380 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hmotnosť prvého balenia | 19,5 kg |
| Počet balení | 1 |
| Rozmery prvého balenia | 98 x 43 x 10,5 cm |
| Množstvo v balení | 2 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bedside tables |
|---|---|
| EAN: | 5903815006739 |
| Nastavte obsah: | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Nočný stolík x 2, Návod na montáž x 1 |
| Materiál nožičiek: | Plastové |
| Predný materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Kolekcia: | NORD |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Ďalšie informácie: | Nábytok na vlastnú montáž, Fronty bez rukoväte |
| Vrchný náter: | Dub wotan |
| Model: | Nočný stolík |
| Osvetlenie: | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Materiál dverí: | Drevotrieskové dosky |
| Predmontované: | Nie |
| Počet zásuviek: | 1 zásuvka/zásuviek |
| Typ úchytu: | PUSH TO OPEN (Häfele) |
| Typ povrchu: | Hladký |
| Farba nohy: | Čierna |
| Štýl: | Moderné |
| Systém otvárania dvierok: | Vyťahovací |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Matný |
| Úchyty: | Nie |
| Zásuvky: | Áno |
| Farba rámčeka: | Dub wotan |
| Farba: | Antracit, Dub |
| Materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Hĺbka: | 380 mm |
| Šírka: | 400 mm |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Výška: | 450 mm |
| Hmotnosť prvého balenia: | 19,5 kg |
| Počet balení: | 1 |
| Rozmery prvého balenia: | 98 x 43 x 10,5 cm |
| Množstvo v balení: | 2 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
