Topeshop M1 ANTRACITE/ARTISAN stolík/nočný stolík Nočný stolík s 2 zásuvkami. Dub
Kód: SZNTOHPME0043Podrobný popis
Topeshop M1 ANTRACITE/ARTISAN stolík/nočný stolík Nočný stolík s 2 zásuvkami. Dub| Nastavte obsah | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1, Nočná skrinka x 1 |
| Ďalšie informácie | Okraje - s povrchovou úpravou z plastu ABS (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou), Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne., Nábytok na vlastnú montáž, Hladké strany bez zátok alebo viditeľných otvorov, Povrch nábytku vyčistite mäkkou handričkou. Nepoužívajte drsné chemikálie, Zásuvky na valčekových výsuvoch sú zárukou pohodlného a predovšetkým bezpečného používania., Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Model | Nočný stolík |
| Kolekcia | MALWA |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Matný |
| Počet zásuviek | 2 zásuvka/zásuviek |
| Zrkadlo | Nie |
| Úchyty | Nie |
| Materiál | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu | laminát |
| Farba | Dub, Antracit |
| Hĺbka balenia | 580 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Výška balenia | 120 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 590 mm |
| Šírka balenia | 370 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bedside tables |
|---|---|
| EAN: | 5904507201425 |
| Nastavte obsah: | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1, Nočná skrinka x 1 |
| Ďalšie informácie: | Okraje - s povrchovou úpravou z plastu ABS (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou), Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne., Nábytok na vlastnú montáž, Hladké strany bez zátok alebo viditeľných otvorov, Povrch nábytku vyčistite mäkkou handričkou. Nepoužívajte drsné chemikálie, Zásuvky na valčekových výsuvoch sú zárukou pohodlného a predovšetkým bezpečného používania., Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Model: | Nočný stolík |
| Kolekcia: | MALWA |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Matný |
| Počet zásuviek: | 2 zásuvka/zásuviek |
| Zrkadlo: | Nie |
| Úchyty: | Nie |
| Materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Farba: | Dub, Antracit |
| Hĺbka balenia: | 580 mm |
| Hĺbka: | 320 mm |
| Výška balenia: | 120 mm |
| Šírka: | 400 mm |
| Výška: | 590 mm |
| Šírka balenia: | 370 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
