Topeshop M2 BIEL nočný stolík 2 zásuvka/zásuviek Biela
Kód: SZNTOHPME0018Podrobný popis
Topeshop M2 BIEL nočný stolík 2 zásuvka/zásuviek Biela| Nastavte obsah | Nočná skrinka x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1 |
| Materiál | Drevotrieskové dosky |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Kolekcia | MALWA |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Ďalšie informácie | Fronty bez rukoväte, Nábytok na vlastnú montáž, Zásuvky na valčekových výsuvoch sú zárukou pohodlného a predovšetkým bezpečného používania., Okraje - s povrchovou úpravou z plastu ABS (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou), Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Hladké strany bez zátok alebo viditeľných otvorov, Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne. |
| Farba | Biela |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Úchyty | Nie |
| Počet zásuviek | 2 zásuvka/zásuviek |
| Model | Nočný stolík |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Matný |
| Hĺbka balenia | 520 mm |
| Šírka balenia | 350 mm |
| Výška | 400 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 7,5 kg |
| Výška balenia | 95 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bedside tables |
|---|---|
| EAN: | 5902838461099 |
| Nastavte obsah: | Nočná skrinka x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1 |
| Materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Kolekcia: | MALWA |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Ďalšie informácie: | Fronty bez rukoväte, Nábytok na vlastnú montáž, Zásuvky na valčekových výsuvoch sú zárukou pohodlného a predovšetkým bezpečného používania., Okraje - s povrchovou úpravou z plastu ABS (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou), Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Hladké strany bez zátok alebo viditeľných otvorov, Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne. |
| Farba: | Biela |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Úchyty: | Nie |
| Počet zásuviek: | 2 zásuvka/zásuviek |
| Model: | Nočný stolík |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Matný |
| Hĺbka balenia: | 520 mm |
| Šírka balenia: | 350 mm |
| Výška: | 400 mm |
| Šírka: | 300 mm |
| Hĺbka: | 300 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 7,5 kg |
| Výška balenia: | 95 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
