V-TONE ŁAWA 1 BK - výškovo nastaviteľná klavírna stolička, čierna
Kód: MSTVTOLAW0001Podrobný popis
V-TONE ŁAWA 1 BK - výškovo nastaviteľná klavírna stolička, čierna| Typ produktu | Lavica pre klavír/klavír |
| Výška sedadla (min) | 45 cm |
| Výška sedadla (max) | 55 cm |
| Šírka sedadla | 55 cm |
| Hĺbka sedadla | 34 cm |
| Materiál | Masívne drevo, Ekokoža, Polyuretán, Viacvrstvová doska |
| Nastaviteľná výška | Áno |
| Farba | Čierna |
| Počet nôh | 4 noha/nohy |
| Upozornenia | Make sure the product is stably positioned before use., Regularly check the technical condition of the product, especially of moving and rotating parts., Check that all height adjustments are properly secured before use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Benches |
|---|---|
| EAN: | 5908249816664 |
| Typ produktu: | Lavica pre klavír/klavír |
| Výška sedadla (min): | 45 cm |
| Výška sedadla (max): | 55 cm |
| Šírka sedadla: | 55 cm |
| Hĺbka sedadla: | 34 cm |
| Materiál: | Masívne drevo, Ekokoža, Polyuretán, Viacvrstvová doska |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Počet nôh: | 4 noha/nohy |
| Upozornenia: | Make sure the product is stably positioned before use., Regularly check the technical condition of the product, especially of moving and rotating parts., Check that all height adjustments are properly secured before use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
