REBEL ACTIVE Ławka treningowa regulowana wielofunkcyjna z modlitewnikiem
Kód: SIFRELLAW0001Podrobný popis
REBEL ACTIVE Ławka treningowa regulowana wielofunkcyjna z modlitewnikiem| Ťahové cviky na nohy | Nie |
| Ťahové cviky na ruky | Nie |
| Sklopný | Áno |
| Trénovanie skupiny svalov | Hrudník, Ramená, Forearms, Biceps |
| Farba | Čierna |
| Výška | 1230 mm |
| Hĺbka | 1300 mm |
| Hmotnosť | 21 kg |
| Šírka balenia | 1236 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 39 kg |
| Hĺbka balenia | 380 mm |
| Výška balenia | 450 mm |
| Upozornenia | Always make sure the bench is set up steadily and on a flat surface before use., Do not exceed the maximum weight indicated by the manufacturer., Regularly check all parts of the bench to make sure they are secure and undamaged. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Benches |
|---|---|
| EAN: | 5901890101349 |
| Ťahové cviky na nohy: | Nie |
| Ťahové cviky na ruky: | Nie |
| Sklopný: | Áno |
| Trénovanie skupiny svalov: | Hrudník, Ramená, Forearms, Biceps |
| Farba: | Čierna |
| Výška: | 1230 mm |
| Hĺbka: | 1300 mm |
| Hmotnosť: | 21 kg |
| Šírka balenia: | 1236 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 39 kg |
| Hĺbka balenia: | 380 mm |
| Výška balenia: | 450 mm |
| Upozornenia: | Always make sure the bench is set up steadily and on a flat surface before use., Do not exceed the maximum weight indicated by the manufacturer., Regularly check all parts of the bench to make sure they are secure and undamaged. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
