Cama PALAZZO BIS stôl/latrina 110x60x40 matná čierna
Kód: LISCMMDRE0049Podrobný popis
Cama PALAZZO BIS stôl/latrina 110x60x40 matná čierna| Nastavte obsah | Lavička x 1, Návod na montáž x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Materiál stolu | Drevotrieskové dosky |
| Typ vrchnej časti stola | Duálny |
| Rozšíriteľný | Nie |
| Osvetlenie | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Štýl | Moderné |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Farba rámčeka | Čierna |
| Kolekcia | PALAZZO |
| Typ produktu | Konferenčný stolík |
| Odkladacia plocha | Áno |
| Tvar dosky stola | Obdĺžnikový tvar |
| Predmontované | Nie |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Sklopný | Nie |
| Povrchový materiál dosky stola | laminát |
| Nastavenie výšky | Nie |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Farba nôh | Čierna |
| Počet nôh | 5 noha/nohy |
| Skladovacie zásuvky | Nie |
| Vrchná farba stola | Čierna |
| Dĺžka | 600 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Hĺbka balenia | 1380 mm |
| Výška balenia | 90 mm |
| Počet obalových krabíc | 1 |
| Šírka balenia | 660 mm |
| Upozornenia | Do not step on the table or use it for anything other than the intended purpose., The product may be heavy, care is advised when handling., Avoid contact with sharp tools so as not to damage the surface. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Benches and tables |
|---|---|
| EAN: | 5903815010378 |
| Nastavte obsah: | Lavička x 1, Návod na montáž x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Materiál stolu: | Drevotrieskové dosky |
| Typ vrchnej časti stola: | Duálny |
| Rozšíriteľný: | Nie |
| Osvetlenie: | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Štýl: | Moderné |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Farba rámčeka: | Čierna |
| Kolekcia: | PALAZZO |
| Typ produktu: | Konferenčný stolík |
| Odkladacia plocha: | Áno |
| Tvar dosky stola: | Obdĺžnikový tvar |
| Predmontované: | Nie |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Sklopný: | Nie |
| Povrchový materiál dosky stola: | laminát |
| Nastavenie výšky: | Nie |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Farba nôh: | Čierna |
| Počet nôh: | 5 noha/nohy |
| Skladovacie zásuvky: | Nie |
| Vrchná farba stola: | Čierna |
| Dĺžka: | 600 mm |
| Šírka: | 1100 mm |
| Hĺbka balenia: | 1380 mm |
| Výška balenia: | 90 mm |
| Počet obalových krabíc: | 1 |
| Šírka balenia: | 660 mm |
| Upozornenia: | Do not step on the table or use it for anything other than the intended purpose., The product may be heavy, care is advised when handling., Avoid contact with sharp tools so as not to damage the surface. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
