MODERNÝ 2P SLIM ARTISAN KÁVOVÝ STOLÍK S ČIERNYMI NOHAMI
Kód: LISTOHDRE0084Podrobný popis
MODERNÝ 2P SLIM ARTISAN KÁVOVÝ STOLÍK S ČIERNYMI NOHAMI| Vrchná farba stola | Remeselné dubové drevo |
| Kolekcia | MODERN |
| Predmontované | Nie |
| Nastavenie výšky | Nie |
| Materiál nožičiek | Drevotrieskové dosky |
| Sklopný | Nie |
| Typ vrchnej časti stola | Duálny |
| Materiál stolu | Drevotrieskové dosky |
| Rozšíriteľný | Nie |
| Počet nôh | 2 noha/nohy |
| Skladovacie zásuvky | Nie |
| Farba nôh | Čierna |
| Tvar dosky stola | Obdĺžnikový tvar |
| Vyrobené v krajine | Poľsko |
| Typ produktu | Konferenčný stolík |
| Štýl | Podkrovie |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 580 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Hrúbka dosky stola | 1,6 cm |
| Typ balenia | Lepenka |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Návod na inštaláciu | Áno |
| Montážna sada | Áno |
| Upozornenia | Do not step on the table or use it for anything other than the intended purpose., The product may be heavy, care is advised when handling., Avoid contact with sharp tools so as not to damage the surface. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Benches and tables |
|---|---|
| EAN: | 5904507209421 |
| Vrchná farba stola: | Remeselné dubové drevo |
| Kolekcia: | MODERN |
| Predmontované: | Nie |
| Nastavenie výšky: | Nie |
| Materiál nožičiek: | Drevotrieskové dosky |
| Sklopný: | Nie |
| Typ vrchnej časti stola: | Duálny |
| Materiál stolu: | Drevotrieskové dosky |
| Rozšíriteľný: | Nie |
| Počet nôh: | 2 noha/nohy |
| Skladovacie zásuvky: | Nie |
| Farba nôh: | Čierna |
| Tvar dosky stola: | Obdĺžnikový tvar |
| Vyrobené v krajine: | Poľsko |
| Typ produktu: | Konferenčný stolík |
| Štýl: | Podkrovie |
| Výška: | 500 mm |
| Hĺbka: | 580 mm |
| Šírka: | 900 mm |
| Hrúbka dosky stola: | 1,6 cm |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Návod na inštaláciu: | Áno |
| Montážna sada: | Áno |
| Upozornenia: | Do not step on the table or use it for anything other than the intended purpose., The product may be heavy, care is advised when handling., Avoid contact with sharp tools so as not to damage the surface. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
