MODERNÝ 4P SLIM ARTISAN KÁVOVÝ STOLÍK S ČIERNYMI NOHAMI
Kód: LISTOHDRE0086Podrobný popis
MODERNÝ 4P SLIM ARTISAN KÁVOVÝ STOLÍK S ČIERNYMI NOHAMI| Typ vrchnej časti stola | Duálny |
| Sklopný | Nie |
| Materiál nožičiek | Drevotrieskové dosky |
| Typ produktu | Konferenčný stolík |
| Materiál stolu | Drevotrieskové dosky |
| Odkladacia časť | Áno |
| Tvar dosky stola | Obdĺžnikový tvar |
| Nastavenie výšky | Nie |
| Farba nôh | Čierna |
| Rozšíriteľný | Nie |
| Štýl | Podkrovie |
| Počet nôh | 2 noha/nohy |
| Kolekcia | MODERN |
| Predmontované | Nie |
| Vrchná farba stola | Remeselné dubové drevo |
| Skladovacie zásuvky | Nie |
| Vyrobené v krajine | Poľsko |
| Hĺbka | 580 mm |
| Hrúbka dosky stola | 1,6 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 500 mm |
| Montážna sada | Áno |
| Typ balenia | Lepenka |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Návod na inštaláciu | Áno |
| Upozornenia | Avoid contact with sharp tools so as not to damage the surface., The product may be heavy, care is advised when handling., Do not step on the table or use it for anything other than the intended purpose. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Benches and tables |
|---|---|
| EAN: | 5904507209438 |
| Typ vrchnej časti stola: | Duálny |
| Sklopný: | Nie |
| Materiál nožičiek: | Drevotrieskové dosky |
| Typ produktu: | Konferenčný stolík |
| Materiál stolu: | Drevotrieskové dosky |
| Odkladacia časť: | Áno |
| Tvar dosky stola: | Obdĺžnikový tvar |
| Nastavenie výšky: | Nie |
| Farba nôh: | Čierna |
| Rozšíriteľný: | Nie |
| Štýl: | Podkrovie |
| Počet nôh: | 2 noha/nohy |
| Kolekcia: | MODERN |
| Predmontované: | Nie |
| Vrchná farba stola: | Remeselné dubové drevo |
| Skladovacie zásuvky: | Nie |
| Vyrobené v krajine: | Poľsko |
| Hĺbka: | 580 mm |
| Hrúbka dosky stola: | 1,6 cm |
| Šírka: | 900 mm |
| Výška: | 500 mm |
| Montážna sada: | Áno |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Návod na inštaláciu: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid contact with sharp tools so as not to damage the surface., The product may be heavy, care is advised when handling., Do not step on the table or use it for anything other than the intended purpose. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
