PALAZZO BIS stôl/latrina 110x60x40 biela matná
Kód: LISCMMDRE0048Podrobný popis
PALAZZO BIS stôl/latrina 110x60x40 biela matná| Nastavte obsah | Lavička x 1, Návod na montáž x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Odkladacia plocha | Áno |
| Osvetlenie | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Materiál stolu | Drevotrieskové dosky |
| Farba nôh | Čierna |
| Farba rámčeka | Biela |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Typ vrchnej časti stola | Duálny |
| Vrchná farba stola | Biela |
| Sklopný | Nie |
| Povrchový materiál dosky stola | laminát |
| Typ produktu | Konferenčný stolík |
| Predmontované | Nie |
| Počet nôh | 5 noha/nohy |
| Kolekcia | PALAZZO |
| Nastavenie výšky | Nie |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Skladovacie zásuvky | Nie |
| Tvar dosky stola | Obdĺžnikový tvar |
| Štýl | Moderné |
| Rozšíriteľný | Nie |
| Dĺžka | 600 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Hĺbka balenia | 1380 mm |
| Výška balenia | 90 mm |
| Počet obalových krabíc | 1 |
| Šírka balenia | 660 mm |
| Upozornenia | Avoid contact with sharp tools so as not to damage the surface., The product may be heavy, care is advised when handling., Do not step on the table or use it for anything other than the intended purpose. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Benches and tables |
|---|---|
| EAN: | 5903815010361 |
| Nastavte obsah: | Lavička x 1, Návod na montáž x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Odkladacia plocha: | Áno |
| Osvetlenie: | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Materiál stolu: | Drevotrieskové dosky |
| Farba nôh: | Čierna |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Typ vrchnej časti stola: | Duálny |
| Vrchná farba stola: | Biela |
| Sklopný: | Nie |
| Povrchový materiál dosky stola: | laminát |
| Typ produktu: | Konferenčný stolík |
| Predmontované: | Nie |
| Počet nôh: | 5 noha/nohy |
| Kolekcia: | PALAZZO |
| Nastavenie výšky: | Nie |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Skladovacie zásuvky: | Nie |
| Tvar dosky stola: | Obdĺžnikový tvar |
| Štýl: | Moderné |
| Rozšíriteľný: | Nie |
| Dĺžka: | 600 mm |
| Šírka: | 1100 mm |
| Hĺbka balenia: | 1380 mm |
| Výška balenia: | 90 mm |
| Počet obalových krabíc: | 1 |
| Šírka balenia: | 660 mm |
| Upozornenia: | Avoid contact with sharp tools so as not to damage the surface., The product may be heavy, care is advised when handling., Do not step on the table or use it for anything other than the intended purpose. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
