Bežecký bicykel 10" Huffy Disney Princess
Kód: SREHFFROW0103Podrobný popis
Bežecký bicykel 10" Huffy Disney Princess| Maximálna výška dieťaťa | 105 cm |
| Minimálna výška dieťaťa | 88 cm |
| Téma | Disney Princesses |
| Farba | Ružová |
| Brzdový systém | Nie |
| Správne použitie | Asfalt |
| Cieľové publikum | Detské |
| Maximálna hmotnosť nákladu | 20 kg |
| Police na batožinu | Nie |
| Výška sedadla (min) | 33 cm |
| Veľkosť balenia (š x h x v) | 650 x 170 x 310 mm |
| Výška sedadla (max) | 40 cm |
| Hmotnosť | 3,5 kg |
| Počet koliečok | 2 koleso/kolesá |
| Materiál | Plast, Oceľ |
| Typ kolies | Pena |
| Kryt riadidiel | Áno |
| Materiál kolies | EVA pena |
| Rozmer kolesa | 10" |
| Predmontované | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bicycles |
|---|---|
| EAN: | 324472793124 |
| Maximálna výška dieťaťa: | 105 cm |
| Minimálna výška dieťaťa: | 88 cm |
| Téma: | Disney Princesses |
| Farba: | Ružová |
| Brzdový systém: | Nie |
| Správne použitie: | Asfalt |
| Cieľové publikum: | Detské |
| Maximálna hmotnosť nákladu: | 20 kg |
| Police na batožinu: | Nie |
| Výška sedadla (min): | 33 cm |
| Veľkosť balenia (š x h x v): | 650 x 170 x 310 mm |
| Výška sedadla (max): | 40 cm |
| Hmotnosť: | 3,5 kg |
| Počet koliečok: | 2 koleso/kolesá |
| Materiál: | Plast, Oceľ |
| Typ kolies: | Pena |
| Kryt riadidiel: | Áno |
| Materiál kolies: | EVA pena |
| Rozmer kolesa: | 10" |
| Predmontované: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
