Huffy Extent Horský bicykel Modrá
Kód: SREHFFROW0143Podrobný popis
Huffy Extent Horský bicykel Modrá| Vstavané svetlo | Nie |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Odporúčaný vek (min) | 8 rok / roky |
| Minimálna výška používateľa | 127 cm |
| Police na batožinu | Nie |
| Typ ozubenia | Reťaz |
| Konštrukcia rámu | Vzpriamene |
| Ovládanie brzdy bicykla | Ručná brzda, Spiatočná brzda |
| Tlmiče bicykla | Predná vidlica |
| Počet koliečok | 2 koleso/kolesá |
| Rozmer kolesa | 61 cm (24") |
| Počet rýchlostí | 18 |
| Cieľové publikum | Children |
| Maximálna výška používateľa | 145 cm |
| Odporúčaný vek (max) | 11 rok / roky |
| Model | Horský bicykel |
| Typ reťazových prevodov | Vnútorný rozbočovač |
| Brzdový systém | Čeľusťová brzda (V), Disk |
| Farba | Modrá |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bicycles |
|---|---|
| EAN: | 0324476434962 |
| Vstavané svetlo: | Nie |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Odporúčaný vek (min): | 8 rok / roky |
| Minimálna výška používateľa: | 127 cm |
| Police na batožinu: | Nie |
| Typ ozubenia: | Reťaz |
| Konštrukcia rámu: | Vzpriamene |
| Ovládanie brzdy bicykla: | Ručná brzda, Spiatočná brzda |
| Tlmiče bicykla: | Predná vidlica |
| Počet koliečok: | 2 koleso/kolesá |
| Rozmer kolesa: | 61 cm (24") |
| Počet rýchlostí: | 18 |
| Cieľové publikum: | Children |
| Maximálna výška používateľa: | 145 cm |
| Odporúčaný vek (max): | 11 rok / roky |
| Model: | Horský bicykel |
| Typ reťazových prevodov: | Vnútorný rozbočovač |
| Brzdový systém: | Čeľusťová brzda (V), Disk |
| Farba: | Modrá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
