Odrážadlo HUFFY 12" 27631W Disney princezná
Kód: SREHFFROW0027Podrobný popis
Odrážadlo HUFFY 12" 27631W Disney princezná| Maximálna hmotnosť nákladu | 20 kg |
| Brzdový systém | Nie |
| Správne použitie | Asfalt |
| Cieľové publikum | Detské |
| Police na batožinu | Nie |
| Téma | Disney Princesses |
| Farba | Ružová |
| Rozmer kolesa | 12" |
| Typ kolies | Pena |
| Počet koliečok | 2 koleso/kolesá |
| Predmontované | Áno |
| Materiál | Plast, Oceľ |
| Kryt volantu s logom | Áno |
| Upozornenia | Use only under adult supervision., Always wear a protective helmet., Not suitable for children under 3 years of age due to small parts. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bicycles |
|---|---|
| EAN: | 324472763110 |
| Maximálna hmotnosť nákladu: | 20 kg |
| Brzdový systém: | Nie |
| Správne použitie: | Asfalt |
| Cieľové publikum: | Detské |
| Police na batožinu: | Nie |
| Téma: | Disney Princesses |
| Farba: | Ružová |
| Rozmer kolesa: | 12" |
| Typ kolies: | Pena |
| Počet koliečok: | 2 koleso/kolesá |
| Predmontované: | Áno |
| Materiál: | Plast, Oceľ |
| Kryt volantu s logom: | Áno |
| Upozornenia: | Use only under adult supervision., Always wear a protective helmet., Not suitable for children under 3 years of age due to small parts. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
