Odrážadlo HUFFY 12" Frozen
Kód: SREHFFROW0026Podrobný popis
Odrážadlo HUFFY 12" Frozen| Téma | Frozen |
| Maximálna hmotnosť nákladu | 20 kg |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Farba | Biela, Modrá |
| Cieľové publikum | Detské |
| Správne použitie | Asfalt |
| Brzdový systém | Nie |
| Police na batožinu | Nie |
| Rozmer kolesa | 12" |
| Kryt volantu s logom | Áno |
| Materiál | Plast, Oceľ |
| Počet koliečok | 2 koleso/kolesá |
| Typ kolies | Pena |
| Predmontované | Áno |
| Upozornenia | Always wear a protective helmet., Not suitable for children under 3 years of age due to small parts., Use only under adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bicycles |
|---|---|
| EAN: | 324472761130 |
| Téma: | Frozen |
| Maximálna hmotnosť nákladu: | 20 kg |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Farba: | Biela, Modrá |
| Cieľové publikum: | Detské |
| Správne použitie: | Asfalt |
| Brzdový systém: | Nie |
| Police na batožinu: | Nie |
| Rozmer kolesa: | 12" |
| Kryt volantu s logom: | Áno |
| Materiál: | Plast, Oceľ |
| Počet koliečok: | 2 koleso/kolesá |
| Typ kolies: | Pena |
| Predmontované: | Áno |
| Upozornenia: | Always wear a protective helmet., Not suitable for children under 3 years of age due to small parts., Use only under adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
