Otroško kolo 12“ BLUEY kolo Pes - TOIMSA 1159 EN71
Kód: SRETMSROW0059Podrobný popis
Otroško kolo 12“ BLUEY kolo Pes - TOIMSA 1159 EN71| Maximálna výška dieťaťa | 100 cm |
| Brzdový systém | Čeľusťová brzda (V) |
| Cieľové publikum | Detské |
| Odporúčaný vek (min) | 3 rok / roky |
| Téma | BLUEY |
| Odporúčaný vek (max) | 5 rok / roky |
| Správne použitie | Vonkajší |
| Minimálna výška dieťaťa | 85 cm |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Veľkosť balenia (š x h x v) | 740 x 190 x 450 MM |
| Hmotnosť vrátane balenia | 9 kg |
| Materiál | Plast, Oceľ |
| Materiál ráfiku | Plastové |
| Typ kolies | Pena |
| Vrátane krytky na reťaz | Áno |
| Blatníky | Áno |
| Počet koliečok | 4 koleso/kolesá |
| Materiál kolies | Pena |
| Predmontované | Áno |
| Bočné kolesá | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bicycles |
|---|---|
| EAN: | 8422084011598 |
| Maximálna výška dieťaťa: | 100 cm |
| Brzdový systém: | Čeľusťová brzda (V) |
| Cieľové publikum: | Detské |
| Odporúčaný vek (min): | 3 rok / roky |
| Téma: | BLUEY |
| Odporúčaný vek (max): | 5 rok / roky |
| Správne použitie: | Vonkajší |
| Minimálna výška dieťaťa: | 85 cm |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Veľkosť balenia (š x h x v): | 740 x 190 x 450 MM |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 9 kg |
| Materiál: | Plast, Oceľ |
| Materiál ráfiku: | Plastové |
| Typ kolies: | Pena |
| Vrátane krytky na reťaz: | Áno |
| Blatníky: | Áno |
| Počet koliečok: | 4 koleso/kolesá |
| Materiál kolies: | Pena |
| Predmontované: | Áno |
| Bočné kolesá: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
