Otroško kolo 12" HOT WHEELS 1268
Kód: SRETMSROW0064Podrobný popis
Otroško kolo 12" HOT WHEELS 1268| Blatníky | Predná a zadná časť |
| Zvonček na bicykel | Nie |
| Cieľové publikum | Children |
| Brzdový systém | Predná brzda |
| Odporúčaný vek (min) | 3 rok / roky |
| Typ pohlavia | Priateľ |
| Správne použitie | Asfalt |
| Bočné kolesá | Áno |
| Farba | Modrá |
| Fľaša na vodu s rukoväťou | Nie |
| Ovládanie ručnej brzdy | Áno |
| Vrátane krytky na reťaz | Áno |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Rozmer kolesa | 30,5 cm (12") |
| Minimálna výška dieťaťa | 98 cm |
| Maximálna výška dieťaťa | 112 cm |
| Predmontované | Áno |
| Materiál | Plast, Oceľ, EVA, Pena |
| Typ kolies | Pena |
| Počet koliečok | 4 koleso/kolesá |
| Nastaviteľné sedadlo | Áno |
| Protišmykové uchytenie | Áno |
| Upozornenia | Use only under adult supervision., Always wear a protective helmet., Not suitable for children under 3 years of age due to small parts. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bicycles |
|---|---|
| EAN: | 8422084012687 |
| Blatníky: | Predná a zadná časť |
| Zvonček na bicykel: | Nie |
| Cieľové publikum: | Children |
| Brzdový systém: | Predná brzda |
| Odporúčaný vek (min): | 3 rok / roky |
| Typ pohlavia: | Priateľ |
| Správne použitie: | Asfalt |
| Bočné kolesá: | Áno |
| Farba: | Modrá |
| Fľaša na vodu s rukoväťou: | Nie |
| Ovládanie ručnej brzdy: | Áno |
| Vrátane krytky na reťaz: | Áno |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Rozmer kolesa: | 30,5 cm (12") |
| Minimálna výška dieťaťa: | 98 cm |
| Maximálna výška dieťaťa: | 112 cm |
| Predmontované: | Áno |
| Materiál: | Plast, Oceľ, EVA, Pena |
| Typ kolies: | Pena |
| Počet koliečok: | 4 koleso/kolesá |
| Nastaviteľné sedadlo: | Áno |
| Protišmykové uchytenie: | Áno |
| Upozornenia: | Use only under adult supervision., Always wear a protective helmet., Not suitable for children under 3 years of age due to small parts. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
