Otroško kolo 12“ Huffy Disney CARS
Kód: SREHFFROW0148Podrobný popis
Otroško kolo 12“ Huffy Disney CARS| Minimálna výška dieťaťa | 98 cm |
| Cieľové publikum | Detské |
| Správne použitie | Vonkajší |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Téma | Cars 2 |
| Farba | Červená |
| Odporúčaný vek (min) | 3 rok / roky |
| Brzdový systém | Zadná brzda |
| Maximálna hmotnosť nákladu | 36 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia | 7 kg |
| Bočné kolesá | Áno |
| Materiál ráfiku | Plastové |
| Materiál | Plast, Oceľ |
| Predmontované | Áno |
| Typ kolies | Nafukovacie kolesá |
| Blatníky | Áno |
| Počet koliečok | 4 koleso/kolesá |
| Rozmer kolesa | 12" |
| Vrátane krytky na reťaz | Áno |
| Upozornenia | Use only under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to small parts., Always wear a protective helmet. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bicycles |
|---|---|
| EAN: | 324472242448 |
| Minimálna výška dieťaťa: | 98 cm |
| Cieľové publikum: | Detské |
| Správne použitie: | Vonkajší |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Téma: | Cars 2 |
| Farba: | Červená |
| Odporúčaný vek (min): | 3 rok / roky |
| Brzdový systém: | Zadná brzda |
| Maximálna hmotnosť nákladu: | 36 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 7 kg |
| Bočné kolesá: | Áno |
| Materiál ráfiku: | Plastové |
| Materiál: | Plast, Oceľ |
| Predmontované: | Áno |
| Typ kolies: | Nafukovacie kolesá |
| Blatníky: | Áno |
| Počet koliečok: | 4 koleso/kolesá |
| Rozmer kolesa: | 12" |
| Vrátane krytky na reťaz: | Áno |
| Upozornenia: | Use only under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to small parts., Always wear a protective helmet. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
