Otroško kolo 16“ Huffy Disney Stitch
Kód: SREHFFROW0140Podrobný popis
Otroško kolo 16“ Huffy Disney Stitch| Cieľové publikum | Detské |
| Odporúčaný vek (max) | 6 rok / roky |
| Brzdový systém | Predná a zadná brzda |
| Téma | STITCH DISNEY |
| Maximálna hmotnosť nákladu | 34 kg |
| Farba | Modrá |
| Správne použitie | Vonkajší |
| Odporúčaný vek (min) | 4 rok / roky |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Veľkosť balenia (š x h x v) | 930 x 190 x 570 mm |
| Výška riadidiel (min) | 69 cm |
| Dĺžka | 1110 mm |
| Výška riadidiel (max) | 75 cm |
| Minimálna výška dieťaťa | 110 cm |
| Výška sedadla (min) | 54 cm |
| Výška sedadla (max) | 57 cm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 11 kg |
| Maximálna výška dieťaťa | 120 cm |
| Materiál | Plast, Oceľ |
| Blatníky | Áno |
| Predmontované | Áno |
| Typ kolies | Nafukovacie kolesá |
| Rozmer kolesa | 16" |
| Materiál kolies | Guma |
| Bočné kolesá | Áno |
| Počet koliečok | 4 koleso/kolesá |
| Vrátane krytky na reťaz | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bicycles |
|---|---|
| EAN: | 0324472198448 |
| Cieľové publikum: | Detské |
| Odporúčaný vek (max): | 6 rok / roky |
| Brzdový systém: | Predná a zadná brzda |
| Téma: | STITCH DISNEY |
| Maximálna hmotnosť nákladu: | 34 kg |
| Farba: | Modrá |
| Správne použitie: | Vonkajší |
| Odporúčaný vek (min): | 4 rok / roky |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Veľkosť balenia (š x h x v): | 930 x 190 x 570 mm |
| Výška riadidiel (min): | 69 cm |
| Dĺžka: | 1110 mm |
| Výška riadidiel (max): | 75 cm |
| Minimálna výška dieťaťa: | 110 cm |
| Výška sedadla (min): | 54 cm |
| Výška sedadla (max): | 57 cm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 11 kg |
| Maximálna výška dieťaťa: | 120 cm |
| Materiál: | Plast, Oceľ |
| Blatníky: | Áno |
| Predmontované: | Áno |
| Typ kolies: | Nafukovacie kolesá |
| Rozmer kolesa: | 16" |
| Materiál kolies: | Guma |
| Bočné kolesá: | Áno |
| Počet koliečok: | 4 koleso/kolesá |
| Vrátane krytky na reťaz: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
