AZYMUT Bielikon 10x50 HD ďalekohľad
Kód: OPMAZYLOR0001Podrobný popis
AZYMUT Bielikon 10x50 HD ďalekohľad| Výstupná pupila | 4,9 mm |
| Typ hranola | BaK-4 |
| Zväčšenie | 10x |
| Očný reliéf | 1,8 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Binoculars |
|---|---|
| EAN: | 5902944176146 |
| Výstupná pupila: | 4,9 mm |
| Typ hranola: | BaK-4 |
| Zväčšenie: | 10x |
| Očný reliéf: | 1,8 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
