Esperanza ECB006 merilnik krvnega tlaka za zgornji del roke
Kód: UISESPCIS0009Podrobný popis
Esperanza ECB006 merilnik krvnega tlaka za zgornji del roke| Kábel USB typu C | Áno |
| Vrátane batérií | Nie |
| Systolický krvný tlak | Áno |
| Podporované umiestnenie | Rameno |
| Veľkosť | 22 - 32 cm |
| Registre pamäte | 2 x 99 |
| Meranie tepu | Áno |
| Jednotky miery | kPa, mmHg |
| Model | Poloautomatický |
| Farba | Čierna |
| Funkcia pamäte | Áno |
| Rozsah tepovej frekvencie | 40 - 180 |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| DC vstup | 5VDC |
| Počet podporovaných batérií | 4 |
| Typ displeja | LCD |
| Veľkosť obrazovky displeja | 36 x 43 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | The product should be used in accordance with the operating instructions to avoid erroneous readings., Do not attempt to repair the unit yourself, contact an authorised service centre., Store the product in a dry place, away from moisture and extreme temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Blood pressure monitors |
|---|---|
| EAN: | 5901299965337 |
| Kábel USB typu C: | Áno |
| Vrátane batérií: | Nie |
| Systolický krvný tlak: | Áno |
| Podporované umiestnenie: | Rameno |
| Veľkosť: | 22 - 32 cm |
| Registre pamäte: | 2 x 99 |
| Meranie tepu: | Áno |
| Jednotky miery: | kPa, mmHg |
| Model: | Poloautomatický |
| Farba: | Čierna |
| Funkcia pamäte: | Áno |
| Rozsah tepovej frekvencie: | 40 - 180 |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| DC vstup: | 5VDC |
| Počet podporovaných batérií: | 4 |
| Typ displeja: | LCD |
| Veľkosť obrazovky displeja: | 36 x 43 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | The product should be used in accordance with the operating instructions to avoid erroneous readings., Do not attempt to repair the unit yourself, contact an authorised service centre., Store the product in a dry place, away from moisture and extreme temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
