Esperanza ECB007 merilnik krvnega tlaka za zgornji del roke
Kód: UISESPCIS0008Podrobný popis
Esperanza ECB007 merilnik krvnega tlaka za zgornji del roke| Kábel USB typu C | Áno |
| Vrátane batérií | Nie |
| Jednotky miery | kPa, mmHg |
| Funkcia pamäte | Áno |
| Rozsah tepovej frekvencie | 40 - 180 |
| Veľkosť | 22 - 32 cm |
| Meranie tepu | Áno |
| Podporované umiestnenie | Rameno |
| Systolický krvný tlak | Áno |
| Model | Poloautomatický |
| Registre pamäte | 2 x 99 |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Farba | Šedá |
| Počet podporovaných batérií | 4 |
| DC vstup | 5VDC |
| Typ displeja | LCD |
| Veľkosť obrazovky displeja | 40 x 40 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Store the product in a dry place, away from moisture and extreme temperatures., Do not attempt to repair the unit yourself, contact an authorised service centre., The product should be used in accordance with the operating instructions to avoid erroneous readings. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Blood pressure monitors |
|---|---|
| EAN: | 5901299965351 |
| Kábel USB typu C: | Áno |
| Vrátane batérií: | Nie |
| Jednotky miery: | kPa, mmHg |
| Funkcia pamäte: | Áno |
| Rozsah tepovej frekvencie: | 40 - 180 |
| Veľkosť: | 22 - 32 cm |
| Meranie tepu: | Áno |
| Podporované umiestnenie: | Rameno |
| Systolický krvný tlak: | Áno |
| Model: | Poloautomatický |
| Registre pamäte: | 2 x 99 |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Farba: | Šedá |
| Počet podporovaných batérií: | 4 |
| DC vstup: | 5VDC |
| Typ displeja: | LCD |
| Veľkosť obrazovky displeja: | 40 x 40 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Store the product in a dry place, away from moisture and extreme temperatures., Do not attempt to repair the unit yourself, contact an authorised service centre., The product should be used in accordance with the operating instructions to avoid erroneous readings. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
