Esperanza ECB008 merilnik krvnega tlaka za zgornji del roke
Kód: UISESPCIS0007Podrobný popis
Esperanza ECB008 merilnik krvnega tlaka za zgornji del roke| Vrátane batérií | Nie |
| Kábel USB typu C | Áno |
| Jednotky miery | kPa, mmHg |
| Model | Poloautomatický |
| Veľkosť | 22 - 32 cm |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Podporované umiestnenie | Rameno |
| Registre pamäte | 2 x 99 |
| Funkcia pamäte | Áno |
| Rozsah tepovej frekvencie | 40 - 180 |
| Farba | Čierna |
| Systolický krvný tlak | Áno |
| Meranie tepu | Áno |
| Počet podporovaných batérií | 4 |
| DC vstup | 5VDC |
| Veľkosť obrazovky displeja | 73 x 35 mm |
| Typ displeja | LCD |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Store the product in a dry place, away from moisture and extreme temperatures., The product should be used in accordance with the operating instructions to avoid erroneous readings., Do not attempt to repair the unit yourself, contact an authorised service centre. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Blood pressure monitors |
|---|---|
| EAN: | 5901299965375 |
| Vrátane batérií: | Nie |
| Kábel USB typu C: | Áno |
| Jednotky miery: | kPa, mmHg |
| Model: | Poloautomatický |
| Veľkosť: | 22 - 32 cm |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Podporované umiestnenie: | Rameno |
| Registre pamäte: | 2 x 99 |
| Funkcia pamäte: | Áno |
| Rozsah tepovej frekvencie: | 40 - 180 |
| Farba: | Čierna |
| Systolický krvný tlak: | Áno |
| Meranie tepu: | Áno |
| Počet podporovaných batérií: | 4 |
| DC vstup: | 5VDC |
| Veľkosť obrazovky displeja: | 73 x 35 mm |
| Typ displeja: | LCD |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Store the product in a dry place, away from moisture and extreme temperatures., The product should be used in accordance with the operating instructions to avoid erroneous readings., Do not attempt to repair the unit yourself, contact an authorised service centre. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
